et
et

Tuletõrjeveemahutid

Tuletõrjesüsteem 

Tuletõrjeveemahutites hoitakse tulekahju korral kasutatavat vett.

Tuletõrjeveemahutid on horisontaalsed maa-alused konstruktsioonid, mida kasutatakse tuletõrjevee hoidmiseks. Need on tehtud HelCori torudest ja võivad olla varustatud erinevat tüüpi pumpade või imisüsteemiga. Neid võib paigaldada agressiivsetesse keskkondadesse ja need võivad töötada kuni 100 aastat. Meie tuletõrjeveemahutid on ökonoomne ja keskkonnasäästlik lahendus, mis vastab ELi standarditele ja sisaldab projekteerimisjooniseid.

Võtke meiega ühendust
Evaldas Trainavičius
Download Catalogue

Omadused ja eeliseid 

Kuluefektiivsus

mahutite kerge kaal tähendab, et ei ole vaja rasketehnikat, mis omakorda vähendab transpordi- ja paigalduskulusid. Paigaldamiseks on vaja tavatöölistest koosnevat meeskonda ühe juhendajaga. See aitab säästa tööjõukulusid. Paigaldusaeg on lühike ja võib väiksemate projektide puhul võtta vaid paar päeva. 

Pikk kasutusiga

mahutid on valmistatud kuumtsingitud terasest. Vastupidav materjal ja optimaalne konstruktsioon tagavad kuni 100-aastase kasutusea. Torud on hõlpsasti ligipääsetavad käsitsi kontrollimiseks ja ei vaja peale pinna renoveerimise mingit erilist hooldust. 

Universaalsed lahendused

sõltuvalt valitud kohast võib tuletõrjeveemahutid paigaldada haljasala pinnasesse, sõidutee alla või hoonesse. Tuletõrjeveemahutid saab valmistada vastavalt kliendi soovile koos pumpade, surve- või imitorustikuga. Neid saab valmistada läbimõõduga kuni 4 meetrit ja praktiliselt piiramatu pikkusega. 

Keskkonnasäästlik materjal

teras on 100% ringlussevõetav ning selle tootmisega kaasneb vähem CO2-heitkoguseid ja väheneb loodusvarade tarbimine. Kiire paigaldamine tähendab minimaalset häirimist kohalikus piirkonnas. 

Garanteeritud kvaliteet

paigaldamine toimub alati vastavalt kõigile tehnilistele eeskirjadele. Meie spetsialistid jälgivad protsessi alates planeerimise etapist ja veenduvad, et kõik teie nõuded oleksid täidetud. 

Kasutusvõimalused
  • Tehased

  • Laohooned 

  • Supermarketid

  • Logistikakeskused

  • Lennuväljad

Kas teil on mõni projekt? 

Võtke meiega ühendust

FAQ’s

This is text that will be here so that it looks nicer. something

How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

Võtke meiega ühendust 

Võtke ühendust oma kohaliku esindajaga! 

Võtke meiega ühendust