et
et

Meie lahendused 

Lai ja konkurentsivõimeline tootevalik sildade ja truupide, geotehnilise ja sademevee infrastruktuuri valdkonnas

Tugev kontseptuaalne projekteerimine, mis täiustab pidevalt olemasolevaid tooteid ja leiutab uusi lahendusi

Ühised uuringud juhtivate ülikoolidega, mille käigus on sündinud mitmeid murrangulisi ideid

Esmaklassiline projekteerimine, mis loob kohandatud ja konkurentsivõimelisi lahendusi klientide probleemidele

Kontserni rahvusvaheline pädevus koos tipptasemel ressurssidega, mis on kombineeritud kohapealse ehitusega meie turgude ja võtmeklientide lähedal

Meie tegevusalad

Tänu üle 35-aastasele tsiviilehituskogemusele pakume kohandatud maailmatasemel sildade ja truupide lahendusi ning tugevaid, vastupidavaid, kulutõhusaid ja jätkusuutlikke tooteid. 

Meie pakkumine hõlmab infrastruktuuriliste ühenduste ja ülekäikude loomiseks mõeldud truupide, sildade, viaduktide, eritasandiliste ristmike, loomade läbikäikude, tunnelite jm ehitamist, rekonstrueerimist ja vooderdamist. 

Meie tipptasemel geotehnilised lahendused ja tooted aitavad lahendada kõiki geotehnilise projekteerimisega seotud probleeme. 

Pakume lahendusi alates pinnase tugevdamisest kuni prügilateni ja veel palju muud. Pakume ka laias valikus lahendusi ja tooteid geosünteetika, geotekstiilide, geovõrkude, geomembraanide, kivikorvide, tugiseinte jne valdkonnas. 

Meie tõestatud tehnilistel ja inseneriteadmistel põhinevad ViaConi sademeveelahendused ja -tooted on mõeldud sademevee juhtimisega seotud väljakutsete jaoks. 

Pakume lahendusi alates sademevee laialivoolu piiramisest ja infiltreerimisest ning tulekustutusvee laialivoolu piiramisest kuni õli ja liiva eraldamiseni.