et
et

Õli- ja liivaeraldajad 

Mahutid õliga saastunud reovee kogumiseks 

Süsteemid haldavad õlitoodete ja liivaosakestega saastunud reovett.

Õli- ja liivaseparaatorid on mahutid, mida kasutatakse reostunud reovee kogumiseks ja filtreerimiseks ning selle suunamiseks kanalisatsioonivõrku või pinnasesse. Suurenevate vihmasadudega kogunevad linna- ja tööstuspiirkondade betoonpindadele õli ja saasteained, kust need uhutakse põhjavette, mis saastab keskkonda. Mahutid aitavad seda vältida, eraldades õli ja soovimatud osakesed veest ning infiltreerides viimased pinnasesse. Separaatorid on valmistatud spiraalse laineprofiiliga HelCori torudest, mis on tugevad, kerged ja vastupidavad. See lahendus on hindamatu väärtusega parklates, bensiinijaamades, sadamates ja tööstuspiirkondades.

Võtke meiega ühendust
Evaldas Trainavičius
Download Catalogue

Omadused ja eeliseid 

Kuluefektiivsus

tänu mahutite kergele kaalule on nende transportimine ja paigaldamine ökonoomne ja lihtne. Tööjõukulusid säästab ka protsessi lihtsus: paigaldamiseks piisab tavatöölistest koosnevast meeskonnast ja ainult ühest juhendajast.

Vastupidavus agressiivsetes keskkondades

kõrgtugev teras, korrosioonikaitse ja lihtne konstruktsioon tagavad toote pika kasutusea. Konstruktsioonid suudavad taluda suuri raskusi ja ei vaja koormusjaotusplaadi kasutamist. Paigaldamine on võimalik nii madalatel kui kõrgetel temperatuuridel. 

Pikk kasutusiga

torude valmistamiseks kasutatav teras on tugev ja vastupidav. Torusid kaitstakse korrosiooni eest kuumgalvaanimisega ja nende kasutusiga võib olla kuni 100 aastat.  

Keskkonnasõbralik

teras on ringlussevõetav materjal, mille tootmiseks kulub vähe ressursse. CO2-jalajälg on samuti väike, sest paigaldusprotsess on kiire. 

Garanteeritud kvaliteet

lahenduse saab kohandada vastavalt teie vajadustele ning projekteerimis- ja paigaldusprotsessi jälgib meie meeskond. Lahendus projekteeritakse vastavalt kõigile tehnilistele eeskirjadele ja teie soovidele. 

Kasutusvõimalused
  • Pinnapealsed reoveekollektorid linnades 

  • Tööstusettevõtted

  • Raudteed

  • Bensiinijaamad 

  • Parklad 

  • Lennuväljad  

  • Terminalid

  • Sadamad

  • Autopesulad

Kas teil on mõni projekt? 

Võtke meiega ühendust

FAQ’s

This is text that will be here so that it looks nicer. something

How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

Võtke meiega ühendust 

Võtke ühendust oma kohaliku esindajaga! 

Võtke meiega ühendust