et
et

Infiltratsioonimahutid

Sademevee infiltratsioonikonstruktsioon 

Infiltratsioonimahutid kontrollivad vihmavee äravoolu põhjavette.

Infiltratsioonimahuteid kasutatakse suurte vihmaveekoguste ajutiseks kogumiseks ja pinnasesse infiltreerimiseks. Kliimamuutuste süvenedes ja sademete hulga suurenemisel muutuvad need üleujutusprobleemide lahendamiseks hädavajalikuks. Need sobivad ideaalselt tööstus- ja elamupiirkondadesse, kus pinnas on jämeda fraktsiooniga ja võimaldab infiltratsiooni. Mahutid on valmistatud spiraalse laineprofiiliga torudest HelCor, mis on tuntud oma tugevuse, kohandatavuse ja pika kasutusea poolest.

Võtke meiega ühendust
Evaldas Trainavičius
Download Catalogue

Omadused ja eeliseid 

Lühike paigaldusaeg

Mahutid on kerged ja neid on lihtne paigaldada. Need pannakse sektsioonides kiiresti kokku, milleks on vaja tavatöölistest koosnevat meeskonda ja ühte juhendajat. Edukaks paigaldamiseks on vaja ainult põhilisi tööriistu ja kergeid masinaid. See säästab transpordi-, töö- ja paigalduskulusid. 

Vastupidav äärmuslikes keskkondades

paigaldamine on võimalik nii madalatel kui kõrgetel temperatuuridel. Mahutid on valmistatud suure tugevusega gofreeritud terasest, mis on optimeeritud suurte koormuste talumiseks. Mahuteid saab tugevdada ka spetsiaalse kilega, et suurendada korrosioonikaitset eriti agressiivsetes keskkondades. 

Pikk kasutusiga

Mahutite hooldamiseks ei ole vaja eriseadmeid. Konstruktsioonide eeldatav kasutusiga on kuni 100 aastat. 

Keskkonnasäästlik materjal

teras on ringlussevõetav materjal, mille tootmisega kaasneb suhteliselt vähe CO2-heitmeid ja ressursitarbimist. Ka mahutitesse kogutud sademevesi on ringlussevõetav, kui seda on kogutud nõuetekohaselt. Lisaks sellele tähendab kiire paigaldamine minimaalset keskkonnahäiringut. 

Garanteeritud kvaliteet

Meie eksperdid toetavad teid projekti selle kõikides etappides. ViaCon tagab, et lahendus on nõuetekohaselt planeeritud, projekteeritud ning teostatud vastavalt kohalikele eeskirjadele ja kliendi nõuetele. 

Kasutusvõimalused
  • Parklad

  • Laohooned

  • Supermarketid

  • Logistikakeskused  

  • Teed

  • Pargid

Kas teil on mõni projekt? 

Võtke meiega ühendust

FAQ’s

This is text that will be here so that it looks nicer. something

How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

Võtke meiega ühendust 

Võtke ühendust oma kohaliku esindajaga! 

Võtke meiega ühendust