et
et

Hoiumahutid

Sademevee kogumise konstruktsioon 

Hoiumahutid koguvad vihmavett ja juhivad selle kanalisatsioonivõrku.

Hoiumahuteid kasutatakse suurte vihmaveekoguste ajutiseks kogumiseks ja nende juhtimiseks olemasolevasse kanalisatsioonivõrku või looduskeskkonda. Need on hädavajalikud kliimamuutusest tingitud põuast ja suurenenud sademete hulgast tingitud probleemide lahendamisel. Kui sillutatud pinnad ei suuda vett absorbeerida ja koguda, siis hoiumahutid suudavad seda koguda ja eemaldada tööstus- ja elamupiirkondadest, näiteks parklatest, ladudest ja supermarketitest, vältides seeläbi varakahjustusi ja andes samal ajal positiivse panuse keskkonda. Need on valmistatud kõrgtugevast laineprofiiliga terastorudest HelCor, mis on kerged, tugevad ja vastupidavad. Hoiumahutid on osutunud ökonoomseks ja keskkonnasäästlikuks lahenduseks sademevee kogumiseks.

Võtke meiega ühendust
Evaldas Trainavičius
Download Catalogue

Omadused ja eeliseid 

Kuluefektiivsus

Mahutite torud on erakordselt kerged ja kohapeal ei ole vaja kasutada rasketehnikat. Mõlemad tegurid tagavad ökonoomse transpordi ja paigaldamise. Mis puutub tööjõukuludesse, siis paigaldamiseks piisab tavatöölistest koosnevast meeskonnast ja ainult ühest kogenud juhendajast. Paigaldusprotsess on kiire ja võib väikeste projektide puhul võtta vaid ühe päeva. 

Vastupidavus agressiivsetes keskkondades

Kõrgtugev teras, korrosioonikaitse ja lihtne konstruktsioon tagavad nende mahutite pika kasutusea. Konstruktsioonid on tugevad ja koormusjaotusplaati pole vaja. Paigaldamine on võimalik nii madalatel kui kõrgetel temperatuuridel. 

Pikk kasutusiga

HelCori konstruktsioonide terase kaitsmiseks on kasutatud kuumgalvaanimist. See on vastupidav ja kauakestev materjal, mis tagab kuni 100-aastase eluea.  

Keskkonnasõbralik

Terase tootmisel on CO2-heitmete tase ning energia- ja veekulu üsna madal. Teras on ka keskkonnasõbralik, sest on 100% ringlussevõetav. Kui sademevett kogutakse õigesti, on see ka ringlussevõetav. Ja vähemoluline pole ka see, et kuna teras (võrreldes traditsiooniliste betoonlahendustega) on kerge, võtab paigaldamine vähe aega, mis omakorda tähendab ka piirkonna minimaalset saastamist. 

Garanteeritud kvaliteet

meie ekspertide meeskond teostab järelevalvet kogu projekti tsükli üle, alates planeerimisest kuni täieliku kasutuselevõtuni. Lahendus tehakse vastavalt kõigile tehnilistele eeskirjadele ja kvaliteetsele disainile. 

Kasutusvõimalused
  • Parklad

  • Laohooned

  • Supermarketid

  • Logistikakeskused

  • Teed

  • Pargid

  • Koolid

  • Majad

Kas teil on mõni projekt? 

Võtke meiega ühendust

FAQ’s

This is text that will be here so that it looks nicer. something

How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

Võtke meiega ühendust 

Võtke ühendust oma kohaliku esindajaga! 

Võtke meiega ühendust