et
et

ViaBlock

Tugimüür pinnase toestamiseks küljelt 

ViaBlock tugevdab silla tugitarindeid

ViaBlock on tugimüüride süsteem, mida kasutatakse laialdaselt silla kandetarindite, otsaseinte ja tiibseinade ehitamisel. Selle esikülg on valmistatud betoonplokkidest, samas kui geosünteetiline materjal tugevdab valli. See on tuntud oma lihtsa ja ökonoomse paigalduse, paindliku disaini ja vastupidavuse poolest.

Võtke meiega ühendust
Download Catalogue
Andrei Jermiškin

Omadused ja eeliseid 

Lihtne ja ökonoomne paigaldus

võrgud pannakse tasandatud aluspinnalev seejärel laotatakse ja tihendatakse täitematerjal. ViaBlocki paigaldamiseks ei ole vaja kõrgelt spetsialiseerunud meeskonda. Pealegi on plokid kerged ja nende transport on odav.

Sobib kõrvalistesse piirkondadesse

ViaBlocki saab paigaldada kohtadesse, kuhu suur rasketehnika ei pääse ligi: seda on lihtne paigaldada ilma kraanata. Toode on valmistatud väikestest plokkidest, erinevalt teistest lahendustest, mis on tavaliselt valmistatud ühest suurest betoonplaadist. 

Paindlikkus

ViaBlocki abil saab moodustada erineva kõrguse ja kujuga seinu, näiteks nõgusaid või kumeraid kaari. Võimalik on valida erinevaid nurki: vertikaalseid, viltuseid, või terrassi seinu vahemikus 82-90°. 

Tugevus 

see tugimüür talub äärmuslikke lisakoormusi. Nõuetekohase pinnatöötluse korral on ViaBlock kauakestev ja vastupidav ning selle kasutusiga on umbes 50 aastat. 

Keskkonnasäästlik materjal

betoonplaadid on valmistatud looduslikest materjalidest ning geosünteetilised materjalid on toksiinivabad ja keskkonnale ohutud. 

Kasutusvõimalused
  • Tugimüürid 

  • Otsaseinad ja tiibseinad 

  • Silla kandetarindid 

Kas teil on mõni projekt? 

Võtke meiega ühendust

FAQ’s

This is text that will be here so that it looks nicer. something

How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

Võtke meiega ühendust 

Võtke ühendust oma kohaliku esindajaga! 

Võtke meiega ühendust