et
et

Mittekootud geotekstiilid 

Geosünteetilised materjalid pinnase eraldamiseks ja filtreerimiseks 

Mittekootud geotekstiilid eraldavad pehme aluspinnase ja juhivad vett

Mittekootud geotekstiil on geosünteetiline materjal, mida kasutatakse laialdaselt pinnase eraldamiseks, filtreerimiseks ja kaitsmiseks. See on tuntud oma suure vee läbilaskvuse poolest ja seda kasutatakse sageli tee- ja raudtee-ehituses, hüdrotehnoloogias, maaparanduses, metsanduses ja põllumajanduses. Need tooted on valmistatud polüpropüleen- või polüesterkiududest, mis on mehaaniliselt ühendatud nõeltorkemeetodit ja termilist liimimist kasutades. Mittekootud geotekstiil võib olla valmistatud ka 100% biolagunevatest kiududest.

Võtke meiega ühendust
Download Catalogue
Andrei Jermiškin

Omadused ja eeliseid 

Optimaalne vee läbilaskvus

tänu oma suurele vee läbilaskvusele on need ideaalsed filtreerimiseks ja drenaažiks. Need takistavad pinnase sattumist kõrvalolevasse materjali, näiteks drenaažikillustikku, võimaldades samal ajal vee voolamist läbi süsteemi. 

Kuluefektiivne

need säästavad tööjõu- ja transpordikulusid, kuna on väga kerged ja neid on lihtne kohapeal paigaldada. Nõeltorkemeetodil valmistatud mittekootud geotekstiili saab mehaaniliste omaduste parandamiseks ja mahu vähendamiseks termiliselt töödelda, et muuta transport ökonoomsemaks. 

Tugev ja paindlik

väga hea rebenemistugevus tagab ülima vastupidavuse paigalduskahjustustele. Tänu suurele elastsusele ja pinnakujuga kohanemisvõimele on neid lihtne tööplatsil kokku voltida ja lõigata.  

Universaalne

mittekootud geotekstiil sobib suurepäraselt filtreerimiseks, eraldamiseks ja drenaažiks ning isegi kaitsmiseks. See takistab pinnase segunemist, võimaldades samal ajal vee voolamist, suurendab pinnase tugevust ja vähendab mullaosakeste liikumist erosiooni tõttu. 

Keskkonnasõbralik

geotekstiilid on kerged ja õhukesed ning nende tootmiseks kulub vähem ressursse kui kruusa tootmiseks. Kuna need ei eralda ümbritsevasse keskkonda ohtlikke aineid, on need toksiinivabad ja keskkonnasäästlikud. 

Lihtne planeerida

mittekootud geotekstiili puhul ei ole vaja professionaalset projekteerimist. Neid saab laialdaselt kasutada vastavalt NorGeoSpeci (NGS) või geotekstiili vastupidavusklassi (GRK) standardsetele nõuetele. 

Kasutusvõimalused
  • Pehme aluspinnase eraldamine teede ja raudteede all

  • Konstruktsiooni stabiilsuse suurendamine

  • Erineva fraktsiooniga pinnase või täitekihi eraldamine

  • Jõekallaste kaitsmine

  • Drenaažisüsteemide kaitsmine

  • Betoonsillutiste all olevaid pragusid ennetav kiht

  • Geomembraanid tagavad kaitse paigalduskahjustuste eest prügilate, tunnelite ja veehoidlate rajamisel

  • Veehoidlate ehitamine

  • Vertikaalsed ja horisontaalsed geosünteetilised drenaažid 

Kas teil on mõni projekt? 

Võtke meiega ühendust

FAQ’s

This is text that will be here so that it looks nicer. something

How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

Võtke meiega ühendust 

Võtke ühendust oma kohaliku esindajaga! 

Võtke meiega ühendust