et
et

Kootud geotekstiilid 

Geosünteetilised materjalid pinnase tugevdamiseks ja eraldamiseks 

Geotekstiil tugevdab teid ja takistab pinnasekihtide segunemist

Kootud geotekstiil on geosünteetiline materjal, mida kasutatakse sageli väikese kandevõimega pinnase tugevdamiseks ja eraldamiseks. Konstruktsioonilt on need väga tugevad ja poorsed, tänu millele saab neid hästi kasutada tee-ehituses ja peeneteralise pinnase tugevdamiseks. Need moodustatakse mitme üksteise suhtes risti asetseva niidi põimimise teel, millest moodustub suur paan. Sõltuvalt kudumisprotsessist ja kiustruktuurist jagunevad kootud geotekstiilid multifilamentkangasteks (PET) ja kootud PP-geotekstiilideks.

Võtke meiega ühendust
Download Catalogue
Andrei Jermiškin

Omadused ja eeliseid 

Kuluefektiivne

kootud geotekstiile saab kasutada järskudel kallakutel ja tugimüüridel, kusjuures nende maksumus on oluliselt väiksem kui traditsioonilise betoonist gravitatsioonimüüri rajamine. Geotekstiil parandab teede kvaliteeti, suurendab nende kasutusiga ja vastupidavust ning vähendab hoolduskulusid. 

Suur kandevõime

need luuakse spetsiaalsetel kangastelgedel niite kududes, millest moodustub suur paan. See protsess muudab need väga tugevaks ja ideaalselt sobivaks karmidesse kasutusvaldkondadesse, näiteks tee-ehituseks. Nende tõmbetugevus on kuni 1600 kN/m. 

Universaalne

neid saab kasutada pinnase tugevdamiseks ja pinnase eraldamiseks, samuti hüdraulilisteks rakendusteks, nagu mudatõkkeks. 

Keskkonnasõbralik

geotekstiilid on kerged, õhukesed ja nende tootmiseks kulub vähem ressursse kui kruusa tootmiseks. Kuna need ei eralda ümbritsevasse keskkonda ohtlikke aineid, on need toksiinivabad ja keskkonnasäästlikud. Need vähendavad ehitise CO2-jalajälge maantee või platvormi eluea jooksul. 

Väga vastupidav

kootud geotekstiilid on korrosioonikindlad ja vastupidavad. Kui need on õigesti projekteeritud, paigaldatud ja hooldatud, küündib nende kasutusiga looduslikul pinnasel kuni 100 aastani, ilma et need vajaks erilist hooldust. 

Kasutusvõimalused
  • Pinnase tugevdamine  

  • Eralduskiht pinnase ja aluskihi vahel 

  • Geotorud

  • Teede ja raudteede ehitamine 

  • Laoplatside ja parklate ehitamine 

  • Tammide ja kaide ehitamine 

  • Tugimüüride tugevdamine ja kõrgete vallide ehitamine 

  • Jõekallaste ja veehoidlate ehitamine 

  • Kaevandamisest tulenevate kahjudega alad 

Kas teil on mõni projekt? 

Võtke meiega ühendust

FAQ’s

This is text that will be here so that it looks nicer. something

How are Acrow bridges different from other ViaCon bridge solutions?

As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological. Also, they are not applicable for buried solutions. Comparing to other steel structures (UltraCor, SuperCor), they are faster and easier to assemble as the parts are completely prefabricated. However, they cannot be as wide as other structures, with a maximum width of roughly 11 m.

Võtke meiega ühendust 

Võtke ühendust oma kohaliku esindajaga! 

Võtke meiega ühendust