et
et

Geomembraanid

Geosünteetiline vedeliku- ja gaasitõke 

Geomembraanidega saab tihendada kõike alates kalatiikidest kuni prügilateni.

Geomembraanid on sünteetilised tõkked, mida kasutatakse sageli ohtlike vedelike või gaaside hoidmiseks. Need on valmistatud õhukestest, paindlikest materjalidest, nagu PP, PE, PVC ja EPDM, ning neid iseloomustab erakordselt väike veeläbilaskvus. Need on tuntud selle poolest, et need on veel veekindlamad ja vastupidavamad kui GCL. Kõige levinumad kasutusvaldkonnad on prügilate ja jäätmejaamade tihendamine.

Võtke meiega ühendust
Download Catalogue
Andrei Jermiškin

Omadused ja eeliseid 

Väga väike veeläbilaskvus

geomembraanid on tõhus lahendus vedelike, aurude ja gaaside tõkestamiseks. Võrreldes GCL-iga on need 100% veekindlad, kuid koos viimasega moodustavad need praktiliselt veekindla lahenduse. 

Vastupidavus

geomembraane saab valmistada erinevatest polümeeridest sõltuvalt kasutusotstarbest. Need on vastupidavad UV-kiirgusele, keemilisele ja bioloogilisele korrosioonile, hapetele ning leelistele. Soodsates tingimustes on nende eeldatav kasutusiga hinnanguliselt kuni 400 aastat.  

Kohandatav suurus

neid toodetakse kuni 15 meetri laiustes rullides. Kui on vaja suuremaid paane, ühendatakse need termilise liimimise või keevitamisega õmbluste juures, mis tagab tugeva ühenduse. Geomembraanid võivad olla nii väikesed või suured kui vaja, kasutamiseks alates tiikidest kuni prügilateni.

Kvaliteedikontroll

paigaldamisel rullitakse materjal lahti ja keevitatakse kohapeal spetsiaalse meeskonna poolt. Keevisõmbluse tiheduse kontrollimiseks kasutavad meie spetsialistid suruõhutesti ja muid kvaliteedikontrollimeetodeid. Valmis hüdroisolatsioonikihi tugevus on tagatud kõikehõlmava kvaliteedi tagamise süsteemiga, mis on spetsiaalselt kohandatud vastavalt igale objektile. 

Keskkonnasõbralik

geomembraanid ei eralda ümbritsevasse keskkonda ohtlikke aineid ja neid saab taaskasutada. Need on toksiinivabad ja keskkonnasäästlikud.

Kasutusvõimalused
  • Prügilate ja jäätmealade rajamine

  • Jäätmehoidlate tihendamine

  • Kanalite, tammide ja kunstlike veehoidlate rajamine

  • Raudbetoonist ja terasest mahutite tihendamine

  • Ohtlike ainete käitlemisalade ja kütusetanklate tihendamine

  • Sõidukiromude ümbertöötlemisettevõtete alade tihendamine

  • Kaevud teeprojektide jaoks

  • Tiigid

Kas teil on mõni projekt? 

Võtke meiega ühendust

FAQ’s

This is text that will be here so that it looks nicer. something

How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

Võtke meiega ühendust 

Võtke ühendust oma kohaliku esindajaga! 

Võtke meiega ühendust