et
et

Geoelemendid 

Geosünteetilised materjalid erosioonitõrjeks ja pinnase stabiliseerimiseks 

Geoelemendid vähendavad erosiooni ja soodustavad taimestiku kasvu

Geoelemendid on polümeerist konstruktsioonid, mida kasutatakse nõlvade kaitsmiseks tugeva erosiooni eest, kui on vaja tugevat pinnase piiramist. Neil on eriline kolmemõõtmeline meekärjestruktuur, mis on tavaliselt valmistatud suure tihedusega polüetüleenist (HDPE). Kui need on paigaldatud ja maapinnale laotatud, tuleb need mullaga täita. Selline kaitsemehhanism tagab suurepärase kaitse libisemise ja erosiooni eest.

Võtke meiega ühendust
Download Catalogue
Andrei Jermiškin

Omadused ja eeliseid 

Kuluefektiivne

konstruktsioonilt sarnanevad need laialilaotatavate jõuluvanikutega ja neid saab väga kompaktselt hoiustada. Nende kerge kaal ja väikesed mõõtmed aitavad säästa transpordi- ja paigalduskuludelt.  

Kohandatav

võimalik on valida toote läbimõõt ja paksus. Need parameetrid sõltuvad pinnase kaldest ja kvaliteedist. Järsemate nõlvade puhul peab läbimõõt olema väiksem, et suurendada piiramise tõhustust. Kui pinnas on halb, peavad elemendid olema paksemad.

Lihtne paigaldamine

geoelementide paigaldamine objektil on väga lihtne. Need paigaldatakse nõlvadele, laotatakse laiali ja täidetakse pinnase või täitematerjaliga.  

Hüdrauliline kasutegur

need ühendatakse liitekohtade abil ja neil on augud vee läbipääsu jaoks, mis tähendab, et konstruktsioonile ei lisandu kaalu. 

Tugevus

geoelementidel on suur tõmbetugevus ja vastupidavus. Need peavad vastu tugevale veevoolule ja takistavad pinnase nihkumist. 

Keskkonnasõbralik

need on ringlussevõetavad ja ei eralda ümbritsevasse keskkonda ohtlikke aineid, mis tähendab, et need toksiinivabad ja keskkonnasäästlikud.

Kasutusvõimalused
  • Nõlvade ja vallide kaitsmine

  • Maanteede ja raudteede koormuse toetamine

  • Orgude tugevdamine

  • Prügilad ja saastunud alad

Kas teil on mõni projekt? 

Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust 

Võtke ühendust oma kohaliku esindajaga!

Võtke meiega ühendust