et
et

Pecor Quattro 

Plasttorud kanalisatsioonisüsteemide jaoks 

Pecor Quattro on kuumakindel ja tihedalt paigaldatav

Pecor Quattro on plasttorud, mida kasutatakse laialdaselt kanalisatsioonisüsteemides või truupides. Need on valmistatud polüetüleenist läbimõõduga kuni 1 meeter. Nende välisseinad on laineprofiiliga, et tagada suur rõngasjäikus, samas kui optimaalsete voolutingimuste tagamiseks on sisesein sile. Need on erakordselt kerged, ökonoomsed transportimiseks ja hõlpsasti paigaldatavad. Tootmisprotsess on väga täpne, mis võimaldab valmistada täpselt ühesuguse suurusega ja väga tihedate liitmikega torusid. Need on tuntud ka oma kuumakindluse, kulutõhususe ja liikuvuse poolest.

Võtke meiega ühendust
Download Catalogue
Andrei Jermiškin

Omadused ja eeliseid 

Kulutõhus ja mobiilne

Pecor Quattro torud on erakordselt kerged, mis vähendab oluliselt transpordi- ja paigalduskulusid. Neid saab tarnida kaugetesse piirkondadesse, kuhu ei ole võimalik rasket betooni transportida. Paigaldamiseks on vaja ainult lihtsaid ja kergeid masinaid. Pealegi on plastik odavam materjal kui betoon.  

Optimaalne disain

torud koosnevad kahest seinast – välissein on laineprofiiliga, et tagada suur rõngasjäikus SN 8, ja sisesein on sile, et tagada optimaalsed voolutingimused. Need peavad vastu igat liiki eluskoormusele maanteelt või raudteelt. 

Vastupidav agressiivsetes keskkondades

kuna torud on valmistatud plastist, on need korrosioonikindlad. Polüpropüleenile on iseloomulik ka kõrge kuumakindlus (töötemperatuur kuni 93 °C, lühiajaliselt kuni 110 °C), madal pinnakaredus ja äärmiselt kõrge kulumiskindlus. Torude kasutusiga on üle 100 aasta. 

Lihtne parandada

kui torude konstruktsioon on kahjustunud, saab neid hõlpsasti parandada. Võimalik on lisada põlved või keevitada algsele konstruktsioonile täiendav toru. Isegi kui algne konstruktsioon on aastakümneid vana, ei ole selle parandamine probleemiks, erinevalt betoontorudest, mille puhul oleks protsess palju keerulisem.  

Keskkonnasõbralik

lahendusena on Pecor Quattro torud keskkonnasäästlikud, sest need on kauakestvad, toksiinivabad ja ei vaja hooldust. 

Kasutusvõimalused
 • Isevoolsete kanalisatsioonisüsteemide ehitamine

 • Maantee- ja raudteetruupide ehitamine

 • Loomasõbralike truupide ehitamine; truupide ehitamine metsateede alla

 • Drenaažitruupide ehitamine

 • Tööstuslike ventilatsioonisüsteemide ehitamine

 • Põllumajanduslike ventilatsioonisüsteemide ehitamine

Omadused
 • Läbimõõt: 0.2 m kuni 1 m

 • Materjal: polüpropüleen (PP)

 • Töötemperatuuri vahemik: -10 °C kuni +93 °C

 • Liitmikud: ühendusribadega põlved, T-torud

 • Rõngasjäikus: kuni SN 8

Kas teil on mõni projekt? 

Võtke meiega ühendust

FAQ’s

This is text that will be here so that it looks nicer. something

How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

Võtke meiega ühendust 

Võtke ühendust oma kohaliku esindajaga!

Võtke meiega ühendust