et
et

Pecor Optima 

Plasttorud truupide jaoks 

Pecor Optimat saab paigaldada karmidesse keskkondadesse

Pecor Optima on ainulaadsed, spiraalse laineprofiiliga kahekordse seinaga torud, mida kasutatakse truupide rajamiseks ja välistes kanalisatsioonitorustikes. Need on valmistatud suure tihedusega polüetüleenist, mille läbimõõt on kuni 1,4 meetrit. Need on erakordselt kerged, ökonoomsed transportimiseks ja hõlpsasti paigaldatavad. Need on kuulsad oma optimaalse konstruktsiooni, kulutõhususe ja võimaluse poolest toimetada neid kõrvalisematesse piirkondadesse.

Võtke meiega ühendust
Download Catalogue
Andrei Jermiškin

Omadused ja eeliseid 

Kulutõhus ja mobiilne

torud on nii kerged, et üks inimene saab neid käes hoida. Tänu sellele on neid lihtne transportida ja ilma raskete seadmeteta kiiresti kokku panna. Plasttorud on palju odavamad kui betoonist torud. Neid saab tarnida raskesti ligipääsetavatesse kõrvalistesse piirkondadesse, kuhu betooni oleks liiga raske transportida, nt mägedesse. 

Lihtne paigaldamine

 torude paigaldamine on lihtne – pange kraavi ja ühendage ühendusribade abil. Need taluvad väga hästi aluspinnase ebatasasusi. Neid saab edukalt kasutada pehmetel pinnastel ja vajumispiirkondades kaevandustes. 

Optimaalne disain

seinte ainulaadne spiraalne konstruktsioon võimaldab saavutada optimaalse pingejaotuse kogu toru pikkuses ning tagada igas sektsioonis õige rõngasjäikus. See muudab torud sobivaks igasuguse maanteelt või raudteelt tuleneva eluskoormuse jaoks. Sileda siseseina pind tagab ka suurepärased hüdraulilised parameetrid. 

Vastupidav agressiivsetes keskkondades

torud saab hõlpsasti paigaldada korrosioonile vastuvõtlikesse keskkondadesse, kuna need on valmistatud HDPE-st ja on korrosioonikindlad. Paigaldamine ei sõltu aastaajast ja paigaldamiseks sobivad temperatuurid vahemikus -30 °C kuni +75 °C. Torude kasutusiga on üle 100 aasta. 

Lihtne parandada

 erinevalt betoontorudest saab plasttorude võimalikke kahjustusi hõlpsalt parandada. Võite teha põlved või keevitada vanale torule täiendava osa, isegi kui algne konstruktsioon on 100 aastat vana.  

Keskkonnasõbralik

Lahendusena on Pecor Optima torud keskkonnasäästlikud, sest need on kauakestvad, toksiinivabad ja ei vaja hooldust. 

Kasutusvõimalused
 • Maantee- ja raudteetruubid

 • Ökoduktid (loomade jaoks)

 • Maaparandustruubid

 • Olemasolevate vanade truupide voodri uuendamine

 • Ventilatsioonisüsteem  

 • Agroventilatsioon

 • Reoveekaevud

Omadused
 • Läbimõõt: 0,3 m kuni 1,4 m 

 • Materjal: suure tihedusega polüetüleen (HDPE) 

 • Töötemperatuuri vahemik: -30 °C kuni +75 °C 

 • Rõngasjäikus: kuni SN 8 

Kas teil on mõni projekt? 

Võtke meiega ühendust

FAQ’s

This is text that will be here so that it looks nicer. something

How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

Võtke meiega ühendust 

Võtke ühendust oma kohaliku esindajaga!

Võtke meiega ühendust