et
et

Acrow sillad 

Modulaarsed terassilla süsteemid 

Monteeritavad sillad sobivad ideaalselt avariiolukordadeks ja kiireteks rakendusteks (ajutised või püsivad).

Acrow® on kiiresti kokkupandavad, modulaarsed sillad, mis on valmistatud kõrgtugevast terasest. Nende paigaldamiseks kulub vaid mõni päev, kuid need kestavad kuni 100 aastat. Sobivad ideaalselt avariiolukorraks ja ajutiseks kasutamiseks, kuid võivad sobida ka püsilahenduseks, kui neid spetsiaalselt töödelda. Tänu sildeavale 11 meetrit ja piiramatule pikkusele võivad need taluda kuni 250-tonnist koormust.

Võtke meiega ühendust
Andrei Jermiškin
Download Catalogue

Omadused ja eeliseid 

Kiire paigaldus

Uus sild nädalatega või isegi päevadega! Umbes 55 meetri pikkuse ja 7 meetri laiuse silla kokkumonteerimiseks kulub vaid 12 päeva. Seepärast on Acrow ® populaarne valik teetööde, loodusõnnetuste ja probleemide korral rajatistega. 

Lihtne kokku monteerimine

Sillad tarnitakse monteeritavate osadena, mille kokkupanek meenutab konstruktorit ja selleks kulub vaid mõni päev. Neid saab rentida ja liigutada ühest kohast teise avariiolukorras, ehitustöödel või sõjalistel eesmärkidel. 

Paindlik suurus

Erinevaid laiuseid on kuus vahemikus 3 kuni 11 meetrit (1-3 sõidurada). Ühe sildeava pikkus on kuni 100 m ja mitme sildeavaga sildade pikkus ei ole piiratud – see võib olla praktiliselt nii pikk, kui vaja.

Vastupidavus

Kõrgtugevast terasest valmistatud sillad taluvad kõiki eluskoormusi, nagu inimesed, autod, veokid ja raudteed kuni 250 tonni. Näiteks 80×4 m Acrow ® sild talub liikuvat sõidukit kaaluga kuni 75 tonni. 

Pikk kasutusiga

Acrow® võib olla arvestatav püsilahendus, sest selle kasutusiga on 50-100 aastat. terase kaitsmiseks on kasutatud kuumgalvaanimist. Nõuetekohaselt paigaldatuna ei vaja see erilist hooldust.  

Keskkonnasõbralikud materjalid

Sillamoodulid on valmistatud terasest, mis on 100% ringlussevõetav. Võrreldes betoonist moodulitega on CO2-heitmete tase ning energia- ja veekulu mitu korda väiksem.  

Acrow® 700XS® Omadused
  • Pikkus: üks sildeava kuni 100 m, mitu sildeava – mis tahes pikkusega

  • Laius: 3,65 m, 4,14 m, 5,48 m, 7,31 m, 9,14 m ja 10,96 m

  • Kõnnitee laius (väljaspool fermipaneele): 1,5 m

  • Materjal: kuumgalvaanitud teras

  • Kasutusiga: 50-100 aastat

  • Sertifikaadid: ISO 9001, AISC suurematele sillakonstruktsioonidele, CE Euroopa jaoks

Kasutusvõimalused
  • Ajutine: ümbersõitude rent, teisaldamine, toestamine, kaevandamine, raskeveotransport 

  • Avariiolukorras: vajalike sõidukite jaoks  

  • Sõjaline: märg vahe, kuiv vahe 

  • Püsipaigaldus (peab olema spetsiaalselt projekteeritud ja kohandatud): jalakäijate ja muude kordumatute rakenduste jaoks. 

Kas teil on mõni projekt? 

Võtke meiega ühendust

KKK

Mille poolest erinevad Acrow® sillad teistest ViaConi sillalahendustest?

Erinevalt CON/SPAN-ist on Acrow® sillad valmistatud terasest, mitte betoonist, mis tähendab, et need keskkonnasõbralikumad. Samuti ei saa neid kasutada pinnasesse rajatud vundamendiga lahenduste puhul. Võrreldes teiste teraskonstruktsioonidega (UltraCor ®, SuperCor ®) on nende kokkumonteerimine kiirem ja lihtsam, sest nende elemendid on täielikult monteeritavad. Siiski ei saa need olla nii laiad kui teised konstruktsioonid, maksimaalne laius on umbes 11 m.

Võtke meiega ühendust 

Võtke ühendust oma kohaliku esindajaga!

Võtke meiega ühendust